Мешканці Львівщини заборгували за газ 1,5 мільярда гривень

Побутові споживачі блакитного палива Львівської області боргують ТОВ «Львівгаз збут» 1,5 млрд грн, що на 13% більше, ніж торік. Найбільші суми заборгованості – у Львові. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужба «Львівгазу». Об этом сообщает chelovek-online.in.ua со ссылкой на СМИ.  • 2019.08.470х200
WordPress Slideshow

Як повідомляють у відомстві, від стану розрахунків споживачів за використаний газ залежить стабільність газопостачання області. Адже коштами, котрі отримує ТОВ «Львівгаз збут», компанія розраховується з Оптовим постачальником НАК «Нафтогаз України» та іншими учасниками ринку.

«Ми наполегливо просимо наших клієнтів розрахуватись за спожитий газ, для того, аби не мати проблем із газопостачанням напередодні початку нового опалювального сезону. Наразі найбільше боргують споживачі газу Львова – 687 млн₴, Стрийського – 220 млн грн та Перемишлянського районів – 209 млн₴ В разі необхідності, пропонуємо боржникам укласти договір на реструктуризацію з нашою компанією. Лише в такому випадку, коли оплата буде здійснюватись частинами, наші клієнти зможуть уникнути відключення від газопостачання», – наголошує директор ТОВ «Львівгаз збут» Павло Майк.

Також у Львівгазі зазначають, що можливість оформити договір реструктуризації – це пропозиція взаєморозуміння та співпраці між клієнтами та газопостачальною організацією, яка дає можливість для споживачів посильно та рівними частинами погасити борг за використаний природний газ. Окрім того, маючи договір реструктуризації заборгованості, споживачі можуть звертатися в управління соціального захисту населення для оформлення державної допомоги.

«Для того, аби укласти договір реструктуризації боргу, клієнтам необхідно звернутися до ТОВ «Львівгаз збут» та надати паспорт власника (або особи, котра уклала заяву приєднання до умов типового договору на постачання природного газу), довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, довідку про склад сім’ї та довідку, що підтверджує неплатоспроможність споживача та членів його сім’ї», – пояснюють у відомстві.

У компанії додають, що загалом від початку року газопостачання було припинено 6205 споживачам Львівської області. Їх сума заборгованості перед ТОВ «Львівгаз збут» становила 58,8 млн₴


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/10/03/meshkantsi-lvivshhyny-zaborguvaly-za-gaz-1-5-milyarda-gryven”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя